| danydany2012 a întrebat:

am windows 7 si nu imi merge gta san andreas dar pe windows xp imi mergea... l-am luat de pe "pirate" direct play avea 699 parca de MB si nu imi merge, cand dau sa intru in joc culmea culmilor nu intra.va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Danutz7 a răspuns:

Pai daca a avut 699MB eara o porcarie gta san andreas are 3 GB jumate dar probabil ai 1 GB la RAM si windows 7 iti ia un GB la RAM si XP nu iti ia atat si de aia nu-ti merge pe 7 asa ca daca vrei sa te joci san andreas bagati XP

| Rau1Alberto a răspuns:

Nu ai cerintele necesare pentru a juca acest joc, sti tu.fiecare windows are cerintele lui xp/7 is diferite!happy

| Al3X044 a răspuns:

De exemplu eu am windows 7 si am terminat GTA San Andreas de 4 ori. Daca avea 600 mb era un cct asa cum a spus si danutz. Descarca-ti gta san andreas numal 3.99 gb si instaleaza-l. Dcaa iti zice ceva cu Please insert the F...Ing CD cauti crack pentru gta san andreas pe nett. SUCCES Funda?