| DjSprIt3 a întrebat:

As vrea sa bag si eu o masina in gta san andreas bucuresti dar nu stiu cum.Cine stie cum sa ma ajute cu asta *FUNDA*
Ca nu as vrea sa bag masini in gta san bucuresti dar nu pot tuna la firma acolo nu stiu dc nu imi deschide usa

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Iati gta normal ca tipurile astea de gta sunt modficate aiurea ia-ti gta normal versiunea clasica din 2005 dupa care cauta pe net sa-mi asa se numeste programul si dupa cauti modele de orice vrei sau moduri ai instructiunile in folderul sa-mi sau al modelelor ele se instaleaza automat.