| raoul87 a întrebat:

As vrea sa imi dati niste indicatii pentru a face mai multi abonati pe youtube. Dati si un subscribe daca vreti :http://m.youtube.com/channel/UCanJu3fxe0GNXCs8osxR-Mw Multumesc!

1 răspuns:
| DarkOnix a răspuns:

Ca sa ai mai multi abonati, ai nevoie de promovare.Ai mai avea nevoie de un recorder software(bandicam, mirilis action, fraps)eu folosesc fraps, fa video-uri de calitate, posteaza cate 2 video-uri pe zi daca poti daca nu asta e si cam atat si dupa o sa iti dai seama(experienta).