| MortalX a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva.Am auzit de la un prieten ca si el a auzi de la un jucator de metin2 avea un fel de bonus switcher care isi seta acolo niste bonusuri si cand il pornea, il scotea din joc si cand intra inapoi avea bonusurile pe care le selectase pe item. Daca stiti voi un cod de asta spuneti-mil si mie va rog sau daca nu un bonus switcher care sa se puna bonusurile direct fara sa mai astept sa se puna.Va rog frumos
Dau FUNDA happy

3 răspunsuri:
| gabytofan a răspuns:

E hack nu-i nici un switcher

| Dem0N a răspuns:

Nu cred ca exista un switcher asa de bun incat sa ti le puna instant sau daca e inseamna ca are keyloggerhappy

| MortalX explică:

Va rog veniti unu cu un raspuns!