| Drami a întrebat:

Sall tpu.As vrea sa-mi recomandati niste jocuri pt pc cu aceste specificatii: Windows 7 ultimate 64 bit ram:4GB proceaor Intel core i5-3230M si placa video NVIDIA GeForce GT 720M.
As vrea sa stiu daca pot rula GTA V pe acest pc dar nu pe low.Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| intrlp a răspuns:

Nu poti rula gta 5. Poti juca Gta 4 si san andreas, far cry 3 si 4, hitman, formula 1 2012 si cred ca si 2013, nfs, asasins creed black flag freedom cry si rogue(nu unity ca merge cu lag major), max payne 3, minecraft mai ales, the stick of truth, cod black ops 2 world of war e interesant dar rezolutia e mica.Din pacate trebuie sa le joci la low(am calculator putin mai slab ca al tau dar mi-au mers fara lag dar cu firul de incarcat pus). Recunosc ca din cand in cand se poate incinge si inchide, si de aia recomand sa-ti pui o pasta la laptop(asta mi-a spus un coleg ca sa nu se incinga tare). Funda?

2 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Poti rula Gta V pe low.
Jocuri:

Far cry 4

CS GO

Rocket League

Call of duty

Mafia 2 s-au si 3 cand apare

Funda?

| intrlp a răspuns:

Din cate stiu se numeste pasta termoconductoare si doar la pc o poti pune acasa.
Sincer nu am cumparat pasta deoarece cand am aflat de ea foloseam consola si nu mai aveam nevoie.