| Alex1 a întrebat:

as vrea sa va pun o intrebare(la cei care joaca call of duty 4 multiplayer)Asa deci as vrea si eu sa stiu cum pun in unii in call of duty 4 multiplayer ceva ca un sac cu o bomba cu niste lasere si cand vine cineva de la o alta echipa si trece pe langa el >>>>>>explodeazamultumesc anticipat funda si voturi

Răspuns Câştigător
| Bowl a răspuns:

Nu mai stiu sigur, dar cauta un C4 sau Claymore, e acolo unde sunt si grenadele si semtexurile, alegi din meniu Claymore sau C4(nu mai stiu sigur care din ele e). Daca nu ai nivelul necesar mai trebuie sa faci cateva killuri ca sa avansezihappy