| Caine1122 a întrebat:

As vrea un server de minecraft 1.5.2, 1.6.0, 1.6.1, 1.6.2, 1.6.4 depinde decare aveti. Sa fie aparut acum cu un numar redus de jucatori min 20 in care sa ma faceti moderator sau gm depinde ce doriti va ajut cu constructiile ce vreti am experienta de minecraft de 2 ani si le cam stiu pe toate. Creatorul sa fie detreaba si sa sie intelegator. Dupa terminare sa nu ma faceti player sa raman permanent cu grad. Deci va rog care aveti nevoie de ajutor imi puteti lasa un mesaj aici sau la adresa cosmin_mishitza99@yahoo.com.Vreau sa vorbesc eu personal cu creatorul nu sa imi dati altii grad care aveti voi. Sper ca ati inteles idea.
Funda happy happy happy

1 răspuns:
| Harl3yDavidson a răspuns:

Intra pe serverul asta :188.241.14.12:25565, ma gasesti cu numele kennethkilo.
PS : Funda? happy