| GiiaaBăă a întrebat:

Azi am descarcat un hack de pe net pentru credite la IMVU, si imi zice ca o sa primesc creditele in 2 zile. Este adevarat? Am mai avut eu un hack din asta si au trecut 2 zile si nu am primit nimic. Se numeste IMVU Credits Adder by Cyber, si inautru cand il deschid scrie IMVU Credits Adder by dream. Daca este cineva care la incercat sa imi spuna si mie daca a mers... va rog mult :X Fundita. App: nu are virusi!

1 răspuns:
| scorpion905 a răspuns:

De obicei hackurile astea nu merg(gen Steam Hack, Yahoo Hack etc.).Nu are rost sa mai incerci, sau sa folosesti hackuri.