| zurghii a întrebat:

Azi am incercat sa ma joc unterned dar imi da eroarea asta : DirectX9 GPU (Shader Model 2.0) is required. Your GPU (VIA/S3G UniChrome Pro IGP) only supports Shader Model 0.0!
Ce fac?

3 răspunsuri:
| nesprit a răspuns:

Descarca "Driver Magician" si da un update la drivere, in special celei video. Daca ai probleme da-mi un mesaj.O zi faina!

| zurghii explică (pentru nesprit):

Pai cum dau udapte la placa video?

| nesprit a răspuns (pentru zurghii):

Pai dai o scanare pentru a-ti gasi update-urile, apoi selectezi driverul video, il descarci, il instalezi si gatahappy