| Bogdy4Boss a întrebat:

cand eram eu mic jucam un joc pe calculator cu niste masinii, erai intr-o arena si acolo te ciocneai cu alte masini cand te izbeai trecea omul care conducea masina trecea prin parbriz.
Si as mai vrea sa joc acel joc da problema e ca nu stiu cum se numeste cine stie sa-mi dea si mie un link de unde sa-l descarc dar daca nu stiti niciun link spuneti-mi macar cum se numeste.

PS: cel care raspunde cel mai repede si corect primeste fundita+vot va multumesc.

1 răspuns:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Nu stiu un astfel de joc dar iti pot da ceva asemanator.Trebuie sa spargi alte masini cu turbo etc. uite un linkhttp://www.miniclip.com/games/total-wreckage/en/#t-h-a-H
Nu cred ca e chiar ceea ce ai fi vrut dar sper ca te-am ajutat