| nitamariancosmin2 a întrebat:

cand intru in minecraft imi scrie o eroare Error:Invalid or corrupt jarfile C:\Users\cosmin\AppData\Roaming\. minecraft\minecraft launcher\minecraft Launcher.exe ce trebuie sa fac dau funda!

Răspuns Câştigător
| DyRUS a răspuns:

Deci,incearca sa iei folderul. minecraft(%appdata% la cautare) sa il pui undeva pe Desktop, nu conteaza unde.Instaleaza din noi Minecraft-ul apoi intri in Start si dai la cautare %appdata% si o sa te trimita intr-un folder unde ai mai multe chestii instalate..Intra in folderul nou instalat si copiaza Minecraft Launcher in folderul minecraft launcher, de la Minecraft-ul vechi care l-ai copiat pe Desktop si il inlocuiesti cu cel instalat.Nu stiu daca ai inteles ceva, uite Skipe-ul meu poate te ajut acolo mai bine:darius.caramida

1 răspuns:
| nitamariancosmin2 explică (pentru DyRUS):

Mersi foarte mult chiar m-ai ajutat