| anonim_4396 a întrebat:

cand se lanseaza gta 5 online pentru PC? daca se pate, spuneti data exacta! dau funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Paraschivstefan10 a răspuns:

Stiu de la un baiat ca nu se va lansa pe PC Deoarece Rockstar Games nu mai vrea sa fie jocurile lor piratate! Ex: GTA 4 Xbox si PS2 A pus si pe pc si poof PIRATAT... A venit Bully scolar ship edition pe Xbox. A venit si pe PC Poofff piratat... CAm din asta nu vrea rockstar sa puna si pe pc

| Ionut-Cosmin_Dunareanu_1995 a răspuns:

Cea mai probabila data de lansare, eu am vazut ca va fi 14 noiembrie, in varianta pentru PC.