| bogdanz04 a întrebat:

care este drumul spre Capitanul Yongan din v4? P.S. daca puteti sa mi-l spuneti cu stanga si dreapta(ceva gen sssdss s fiind stanga iar d dreapta)

Răspuns Câştigător
| kapetanuza a răspuns:

Din cate am vazit ei in unele mt2 apar cate doi aproape unul de altul dar oricum nu ataca amandoi odata find ca is destul de departe unul de altul dar uite cum tr si pentru v3 si v4 ca is imediat inainte de intrarea v5 acolo apar eu iti dau cum sa treci ca sa ajungi acolo
uite un ghid cum ajungi http://webart.wow3.info/t109-ghidcum-sa-ajungi-v4-v5
in prima imagine ii in mapa v3 spre v4 is prezentati bosi la fel si in adoua spre v5 din v4 iar is prezentati bosi

1 răspuns:
| xFlorin a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search uita-te la harta asta.Bafta. :)