| xDavidxX a întrebat:

Sall! TPU care imi da un meitn2 pvp-pvm dar nu hammer lunaris... in fine intelegeti voi sau un cont cu mod pe anticmt2 sau pe united cu mod, sau un cont bun pe metin2gx srv1 cu iteme bune dau funa pentru raspusnsurile cele mai bune

Răspuns Câştigător
| Prieten a răspuns:

Poti incerca Mt 2 Moldova rate 1000% sau metin 2 black project rate 800% si is frumoase ambele metine

2 răspunsuri:
| PuF1zoR a răspuns:

Intra pe www.metin4drugs.ro. Iti dau eu iteme si level. Add la first_king_jedi@yahoo.com :)

| Gabryel_Gabryele_1995 a răspuns:

Incearca Mt2Master