| gAbY4Fun1 a întrebat:

Care sunt beneficiile jocului assassin's creed 3 (cumparat)si assassin's creed 3 skidrow.Cu ce ma ajuta cel cumparat? Care sunt diferentele? Imi poate merge mai bine cel cumparat? FundA

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Salut,assasssin's creed 3 a fost o dezamagire pentru toti, si pentru mine! Grafica este ok, dar gameplay-ul... fara cuvinte in plus ca sunt tot felul de buguri...si nu este nici-o diferenta intre ala cumparat(original) si ala descarcat(piratat), poate ca daca il ai original o sa mai pierzi din buguri ce-a ce este bine! Funda?

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca il cumperi pe cel original inseamna ca vrei sa apara si urmatorul. Daca toti il pirateaza de unde sa stranga bani?

| Ady100 a răspuns:

Salut, diferenta e ca cel cumparat are un program care iti instaleaza toate DLC-urile, poti juca multiplayer, iti da SeasonPass care iti face toate updaturile la joc (daca face updaturile nu o sa mai ai buguri aproape deloc). Succes!

| kingD0G a răspuns:

Daca il ai original il vei putea juca multiplayer. Atat.