| Cipy23 a întrebat:

Ce parere aveti despre un xbox 360 second hand la 500 ron? L-am vazut pe Okazii are video de prezentare, fara garantie dar este cu toate elemente necesare si este aproape nou + ca este modat ( am vazut in video ca mergeau jocurile piratate ). Adica se merita nu? Si ce parere aveti despre sait-ul okazii este sigur sa cumpar de acolo? (apropo user-ul care il vinde are calificative pozitive )

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Okazii ar trebui sa dea faliment. Nu ti-as recomanda nici in ruptul capului, e plin de tepari, inclusiv cu calificative pozitive, ca nu e greu sa faci conturi o gasca intreaga de 30-40 de tepari si dupa aia sa va dati calificative intre voi.

| eAlexutzu a răspuns:

Poti incerca dar sa ai grija ca te poate trage in TZEAPA.