| MarRuSiK a întrebat:

Ce piese de PC ar trebui sa imi cumpar pentru un calculator de gaming spuneti-mi nume model tot big grin

P.S. dar sa nu depasesca de 2500 de lei... FUNDA pentru cel mai bun big grin

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

De curind facut wishlistul asta pentru un amic care are fix acelasi buget - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/788122/

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nu uita sa folosesti si codul ala pentru o reducere micuta, si daca nu ti-l montezi tu, sa adaugi in cos si asamblarea.