| bossu_1273 a întrebat:

cine are un cont la mondial mt2 de lvl 100 plzz dati-mil mie va rog si va dau funda!

Răspuns Câştigător
| DYsSsA a răspuns:

Buna. Eu nu joc metin2 mondial insa iti sugerez sa joci Metin2 Light. Iti da nivelul 90 la inceput, 7 feluri de king si pv 600k. Este foarte frumos. Singura problema este ca severul se deschide de la pranz pe la 12. Uite aici siteul: http://92.114.116.37:8090/. De pe siteul asta poti downloada, iti poti face cont, are chat si poti face donatii pentru a primi iteme de GM sau iteme modate.(cu itemele modate rupi :) ). Sper sa-ti placa :)