| doc70 a întrebat:

Cine are un hack de Metin2 de yang sau level sau trade hack in afara de cheat engine care sa si mearga? Va rog am fost jefuit pe un server privat si vreau sa imi fac tot la loc... Funda + vot! Multumesc

2 răspunsuri:
| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.

| Zares a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28859695/MEtin2MultiBotHAck_exe_rar/

Este un hack de il folosesc momentan, are de toate dar din pacate din cauza gameguardului nu functioneaza 3xdmg si speed attack.

Dar functioneaza bine, bot, fish bot, autopickup, hack lure.

Autopickup: daca tu ataci un metin si vine altu si ataca acel metin chit ca da dmg mai mult ca tine can se sparge piatra in 1 secunda tu aduni si ce este cu numele lui.