| anonim_4396 a întrebat:

cine imi spune jocuri online gen ourworld cam asa ceva... dati-mi si link ps:

4 răspunsuri:
| SugarLips a răspuns:

Buna! Acestea sunt niste jocuri jucate de mine: pandanda, fantage, club penguin stardoll si animal jam.deasemenea gasesti niste jocuri interesante si pe miniclip. Bafta!love struck

| LeMousiqe a răspuns:

Nu stiu ce sa spun si la cine sa dau funda toate sunt minunate multumesc ma mai gandesc

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Incearca siteu acesta http://www.miniclip.com/games/ro/live-players.php si sunt niste jocuri da nu stiu daca seamana cu ourword dar tot online sunt. Succes!