| awesomegab23 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa scriptez un server de samp? daca vrea cineva sa ma ajute id meu de mes:danciu_andrei2010

2 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

Fisierul meu scrii acolo sus samp rpg si ai scripturi gata facute Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 35/100! GreeTiger Alegem staff Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 35/100! GreeTiger Alegem staff

| awesomegab23 explică:

Cine ma ajuta ai dau owner pe Sv