| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, cine poate sa imi zica si mie niste jocuri pc gen hearthstone sau din astea cu carti dar sa fie tari si gratis

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe siteul lor si il descarci gratuit de acolo, iti trebuie doar cont.Ca clasa iti recomand orice clasa sa joci in afara de mage, si iti zic si de ce: magul pana la level 10 bati orice, de la level 10 foarte greu de jucat cu el daca nu ai noroc cand cumperi cu gold sa-ti pice din cartile alea 5, 1- 2 carti bune de mage.Iti recomand rogue-warlock