| TheRoyalHH a întrebat:

cum ma pot juca assasin brotherhood multiplayer?
Mi-am facut cont... si cand intru in joc nu ma pot juca multiplayer ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Daca jocul nu este original (adica daca nu l-ai cumparat) nu te poti juca online. Este valabil cu aproape orice joc.

Daca jocul este original si tot nu te poti juca, inseamna ca ai facut ceva gresit cand ti-ai facut contul. Ai verificat adresa de email cand ti-ai facut contul? Pentru ca ti-au trimis un email de confirmare cred. Confirma emailul si apoi va fi ok.

Bafta!