| DoNotDisturbDND a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de metin2 pvp adica de dueluri in afara de metin2 hammer si metin2 tdl alcoolici? stiti? ca vreau sa te dea de lvl 1 si sa poti creste si singur.
Care imi da 2 metinuri pvp bune si sa mearga sa le descarc

Răspuns Câştigător
| xCrissw a răspuns:

1; Metin2 Dark-Fusion2, site :http://www.dark-fusion2.eu/enter/, e un metin foarte frumos, cresti chiar repede :) Nu'mai ca. itemele le faci putin cam greu, dar oricum e super.
2; Metin2 Dales, e un metin foarte tare, cresti repejor, itemele le faci destul de bine. sunt multe animale ( noi, de exemplu; gorila, zebra, cal mort, si frizuri noi )
Te rog, fundoii

1 răspuns:
| DoNotDisturbDND explică:

Da, Imi place:d