| IonutBogdan98 a întrebat:

Dati-mi si mie un metin in care sa cresc repede rate mari, lv max sa fie 105 sa mearga swich, iar la magazin sa am cate 200 de bonusuri de cumparat si sa aiba otel, battle etc.
Multumesc!winking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.