| Bodies a întrebat:

.. dati-mi un metin2 2013 plssssssss ca ma plictisesc .....nu gasesc un metin2 care sa imi placa mai ales unul 2013 pls dati-mi unu si site. sa nu imi dati iar metine plictisitoare. fundoi

3 răspunsuri:
| david4889 a răspuns:

Asta e cel mai tare metin din istorie faci repede lvl si cam de la lv 10 faci vreo 1kkk si tot la magazin e=9 si costa intre10 si 50k e tare vil recomand
siteul este www.download metin2 advenure.com
e tare

| Bodies explică:

Pacat ca nu dai site corect si am gasit siteu da nu merge ...imi pare rau nu iti dau funda

| paty89 a răspuns:

Incearca Metin2 Supr3m3 e nor serverul si nu vor fi moduri sau cv gen. http://www.youtube.com/watch?v=UgVNDIOaOsk