| al3xboy32 a întrebat:

de ce nu pot descarca 4story eg/nexon stie cineva

1 răspuns:
| alesone18520 a răspuns:

Eu jos 4story dar ar fi forsoty adica 4Forstoy. sa stii doar. sincer. jocul ala e greu de descarcat si cu virusi. din cauza ca e plin de jucatori nu se mai poate descarca si instala pentru ca serveru sar supra solicita de la atatia jucatori si ar exploda cu virusi.
am citit pe forum. ascultama pe mine. ia-ti 4Forstory Gor. ala e normal e bun nu e cu virusi si am si eu cont pe el. ok ce sa mai spun? deci cam atat.