| florinboss10 a întrebat:

De la ce jocuri de pe facebook mai pot lua facebook credits gratis! Funda

1 răspuns:
| GabrielAlfa a răspuns:

Florin, gratis nu ai cum sa iei. Adica mai scrie acolo "earn credits", dar cand dai sunt sa cumperi ceva, bijuterii, sau sa iei o aplicatie cu 2 euro cu telefonul, deci pe gratis, nici testele alea in engleza nu sunt, fiindca la sfarsit iti cere niste date. Daca poti chiar fara bani sa imi zici si mie cum ai facut. Zbyewinking.