| Alex12345673143 a întrebat:

De o saptamana incersc sa gasesc un sait de unde sa pot descarca minecraft full dar nu gasesc crying. cin imi poate da un sait de pe care pot descarca minecraft?

Răspuns Câştigător
| StanicaIulian a răspuns:

Cauta Minecraft beta sau alpha...e gratis si e si full...trebuie sa gasesti.Nu il lua de pe siteul official deoarece acolo trebuie sa platesti.noroctongue

1 răspuns:
| VirtualKnight a răspuns:

Ascultama man eu am jocu si il am de pe media fire si e super cool! http://www.mediafire.com/? 6zvdyx3hl5fi7x9 sa te distrezi de minenue pe joc!