| obeloiu3stefania2adr a întrebat:

Deci eu joc Stardoll si nu pot trece de o misiune:

1. Imi zice sa citesc sectiunea Reguli si siguranta (am facut).
2. Imi zice sa vizitez suite-ul lui Alison si sa raportez prezentarea. cum raportez prezentarea sau ce trebuie sa fac?
va rog ajutati-ma. pentru cel mai bun raspuns dau FUNDA! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IDnxI a răspuns:

Te duci în Suite-ul el şi lângă butonul de ' Adaugă ca prieten ' este un triunghi cu semnul exclamării în el, dai click pe el şi selectezi ' Prezentare '.