| xDexy1 a întrebat:

Deci mi-am downloadat metin2 tdl dupa aceea l-am instalat si cand vreau sa intru in joc imi apare Microsoft.NET Framework si zice,, Unhandled exception has occyrred in your application.
Could not load file or assembly 'System.Core, Version=3.5.0.0,
Culture=neutral. PublicKeyToken=b77a5c561934e098' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified."
Si am si instalat Microsoft.NET Framework. Ce sa fac? FUNDOI!

1 răspuns:
| crystyano0 a răspuns:

Salut,problema ta este ca nu ai instalata versiunea 3.5.0.0 De la NET farmework sau aveai antivirusul activat.