| LordBoss a întrebat:

deci mi-am downloadat si eu fishbot 4.0 by erpel si acum am setat tot am facut exact tot ce trebuie am pus la fishdelay 2900 si la botdelay 5000 dar trage prea repede am undita +3 dar nu stiu ce are orice combinatie pun tot trage prea repede help plz! Promit FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| antonio98 a răspuns:

Pai doua lucruri:
1. Fie tiai setat la mod de pescuire rapid ( fast) SA CAUTI sa setezi slow sau incet
2. Fie tea depistat scumpul si dragul GM ssi el nu iti da voie ( fi atent poti lua BAN) funda tongue