| DarkSasuk3 a întrebat:

Sall TPU, deci...pe scurt am sa va zic problema mea (Metin):

Eu joc pe un server privat pe MC si as vrea sa ii bag 6 magii la war de exemplu...Am client de la serverul HakunaMt2 unde are 6 magii.eu nu vreau sa dau copy la tot fisierul PACK pentru a introduce skilurile in clientul cu MC

Acuma, eu vreau sa imi spuneti ce fisiere din Pack sunt pentru skiluri : de exemplu!: fisieru x si y

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

Daca metinul pe care joci este pe mc atunci doar copiezi ce este in mc in clientul pe care vrei sa joci funda tongue?