| anonim_4396 a întrebat:

Care are un server privat de metin gen gx spuneti-mi si mie, daca de exemplu aia tin host pe-un server, mai trebuie sa tina clientul deschis in calculatorul lor? Sau pot sa umble de la distanta in client, il uploadeaza pe-un host si ii dau drumu'? Sau cum se face mai exact? Stiu cum se fac serverele private fara hamachi, dar ma intereseaza daca-l pune pe-un host, pot ceilalti sa se joace fara sa tina calculatorul deschis cel care a facut serverul? Si pe urma poate sa modifice clientul, adica daca-i face un upgrade ceva sa-l uploadeze pe host si ceilalti sa-l joace? Sau cine stie mai multe sa-mi lase un PM ceva, sau sa-mi lase raspuns aici...

Răspuns Câştigător
| v1sE a răspuns:

Odata ce are host, are un programel gen Total comander cu care il controleaza de la distanta nu trebuie sa tina nimic deschis la el in pc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau metin gen.ro