| andrei_7888 a întrebat:

Dupa ce descarc metin2 united si vreau sa il instalez se incarca 100% si apoi imi scrie "metin2client.bin" was not found restart the patcher to resolve the problem, dupa ce ii dau ok se ichide si tot nu ma lasa sa joc... Ma ajutati si pe mine?

1 răspuns:
| DannyXDanny a răspuns:

Metin2 United? E acela cu vrajile alea tari? Uite 2 raspunsuri:
Daca Da : Metin2 United poate fi luat depe mai multe siteuri. Unele au tot jocul unele nu au tot jocul. Este important sa iei jocul de pe siteul original
Daca Nu : Este o problema simpla. Reinstaleaza metinul poate de asta iti apare problea aia sau poate cand metinul era in instalare tu ai fi facut urmatoarele lucruri :
1. Teai jucat pe calculator
2. Ai vorbit cu prieteni pe mess/skype etc
3. Ai intrat pe Google Chrome/Mozilla/Exprorar.
Eu iti recomand sa reinstalezi jocul sau sa il iei de pe siteul originalwinking Funda?big grin