| Marius257 a întrebat:

! Explicati-mi si mie ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga need for speed the run ca intru in el si imi arata please update nividia Geforce driver version 258.96 the recomanded driver version is 285.38 please update drivers at ce trebuie sa fac va rog frumos si daca trebuie sa descarc ceva dati-mi un linkg plz

Răspuns Câştigător
| Tonny90 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai instalat windows 7, pentru ca nfs the run ruleaza doar cu directx 11 car nu este inca programat sa fie executat pe xp. cat despre placa video parerea mea e sa iti cumperi un driver nou sau sa il updatezi. bft

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Iti spune ca trebuie sa faci update la driverul video
daca vrei te ajut eu
lasa-mi un id de messenger la mesaj privat si vorbim acolo de model si iti dau sa descarci

| Marius257 explică:

Da-mi mesengerul la pm AlinKun ca nu stiu ce trebuie sa descarc si mesengerul meu este assasinul21

| Marius257 explică:

Am windows 7 cu tot cu licenta cumparat big grin mie imi trebuie doar un link sa-mi iau uploadul

| Hahaoooo a răspuns:

Marius driveul este vechi, trebuie doar sa iti cumperi unul nou, nu este foarte scump. Baftawinking