| gaxby a întrebat:

habar nu am cum sa ma loghez pe mcpe(minecraft poket edition) ca sa joc multiplayer. De cate ori dau sa caute servere imi zice ca serviciul e inactiv sau cv gen vreau mult sa joc multiplayer va rog(nu am cont de minecraft) dak stii vreo solutie dau funda (puteti descarca minecraft poket edition folosind aplicatia 4share ce poate fi gasita in appstore sau googleplay aveti grija ca jocul sa fie versiunea 1.7.6 sau 1.7.5) Multumesc!

1 răspuns:
| MeGta2013 a răspuns:

TREBUIE SA confirmezi adresa de email sau gmail depinde ce ai