| ZoZoL3 a întrebat:

intrebarea aceasta este pentru jucatoriexperimentati in metin2. Atunci cand intru pe metin2 ro nu se incarca tot ramana blocat la 1-10 %. Iar cateodata se incarca tot si nu se mai incarca hack shild. Ramane si el blocat, iar dupa 10 minute imi apare o eroare. Din cate am gasit pe net e pentru ca am avut hack dar chiar n-am jucat cu hack. Ce as putea face. N-am mai intrat de mult si as vrea sa ma apuc din noi. Dau funda la cel care imi spune ce sa fac

2 răspunsuri:
| Alexandrux3 a răspuns:

Downloadeazal iar ca sa fii sigur ca e downloadat bine...instaleazal si ai grija sa ai mare atentie sa vezi poate se opreste downloadu pe undeva sau apare cv la instalare...vezi tu daca nu rezolvi asa nu stiu ce mai poti face. Bafta frt!

| ZoZoL3 explică:

Sincer sa fiu am facut asta de vreo 3 ori si la fel face