| losseru a întrebat:

joc cs:s de 1 an si sunt destul de bun problema e ca am 13 ani si cateodata am toane bune si joc bne.am vocea cam subtire si ei ma considera mai mic decat par totusi cand joc mai bine imi zic ca am cod si nu mai stiu ce si imediat imi dau banstraight face cum pot face sa nu imi mai dea ban si sa ma stie la fel de bun precum par?

3 răspunsuri:
| adrian50 a răspuns:

N-ai ce sa faci, admini sunt invidiosi si prostii, trebuia mai intai sa-ti faca poze si s-o postezi pe forumul serverului pe care il joci si ti-l va debana daca chiar nu ai folosit hack, iar daca nu faci asta....asta e, ramane banul permanent.

| Urpaniel a răspuns:

Primul semn că eşti slab a fost că te-ai numit "bun".
Şi crezi ca eşti bun la shooter-e?
Încearcă un shooter adevărat nu cs.

| adsx a răspuns:

Pai nu mai vorbi.si zi sa iti trimita poza din joc daca ai trisat