| edy423 a întrebat:

De mult timp mă tentează ideea de a mă apucă de vlog. Am idei destul de bune, știu să editez, și am destul de mult umor, zic eu.In fine, problema e că nu am o camera de filmat gen DSLR sau ceva...am doar telefonul care filmează decent (1080p).
O alta problema este vocealaughing Am vocea destul de ciudată câteodată e groasa și câteodată subțire și suna dubios.
Întrebarea : Credeți că în condițiile astea as putea face vlog? Și să strâng un număr decent de abonați?

2 răspunsuri:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Eu zic ca nu ar fi o problema sa incerici. Incercarea moarte n-are. daca te hotarasti sa pui primul clip imi poti lasa un link sa imi dau o parere si cum te.ai descurcat

| YEarsSH a răspuns:

Poți monta video ca să schimbi tonalitatea.