| AdrianDinamo a întrebat:

Sall Tpu.Joc fifa 07 cu un fisier cu transferuri 2013 dar cand joc la manager dupa ce se termina primul sezon imi da o eroare si ma scoate din joc.Cine ma ajuta cu un fisier fifa 07 transferuri 2013 in care sa pot juca mai multe sezone la manager fara sa imi dea eroare? OFER FUNDA

2 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Descarca de aici un patch foarte bun care este folosit de multe persoane : http://dfiles.eu/files/qigzue14x

| Bosutarionelconstantin a răspuns:

N-are nici o treaba cu transferurile 2013 trebuie sa cauti cracul original funda?