| Lik3BoSS a întrebat:

joc un metin numit metin2 PvP si as vrea sa donez prin abonament, daca donez prin abonament vine factura mai m
ult?

DAU FUNA(SCUZE DE CATEGORIE)

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Normal, e logic nu? Platesti iti vine pe abonament si daca cer parintii tai desfasurator vad exact pe ce ai dat, deci daca e vb de parinti nu te sfatuiesc sa dai pe abonament mai ales ca nu se merita, de pe telefon costa dublu, cel mai simplu sa donezi fara sa afle ai tai este cu paysafe. Cauta pe google pentru mai multe informatii.

2 răspunsuri:
| problemelamate a răspuns:

Iti vine cont suplimentar pe telefon

| Șurubelniță a răspuns:

Da, iti vine pe factura valoarea a ceea ce doresti sa cumperi, pe langa valoarea abonamentului lunar, se adauga suma donata.