| GiiaaBăă a întrebat:

Mai de mult, am jucat un joc online, si tin minte ca era cu niste personaje fantastice (fantasy), cu zane, unicorni, centauri si alte minuni! Am cautat acel joc in fiecare zi, dar nu l-am mai gasit! Si de exemplu alegeai zane, (fairies) si trebuia sa le creez. Adica erau niste siluete, niste corpuri, iar eu alegeam si fondul (backround), puneam ce siluete de zane doream pe ecran, apoi le alegeam parul, hainele etc! La unicorni la fel, aveai niste piese din corpul unui cal, si trebuia sa le asezi, apoi sa imbraci calul: accesorii, haine.
As da orice sa gasesc acel joc din nou!
Dau fundita!
P. S. stiu ca era ceva cu Fantasy

3 răspunsuri:
| GiiaaBăă explică:

Din pacate, Danyel, nu este acela! Nu era pe hi5 sau facebook! Nu era lume virtuala! Era site

| GiiaaBăă explică:

De fapt, zanele erau elfi, aveau urechi ascutite, stiti voi ca elfii!

| Danyel_1914 a răspuns:

Daca nu ma insel era Fantasy Kingdoms.il stiu de pe hi5.com