| anonim_4396 a întrebat:

Mai urgent vreau si eun metin2 servar privat dar sa aiba cal din prima sa incepi cu lv minim 30 si sa aiba king oteluri negustori si arme bune la negustori + si arme lv mai mare min pana la lv 75.
A da si daca vrea scineva link de la metin2 oriental e un super servar sa mi-l cereti.
Ps: dati linkul de la metinul privat nu doar cum se cheama... Dau fundita.

3 răspunsuri:
| TarkaN a răspuns:

Www.metin2mania.ro nu are king la magazin are lazi de obe care cade oteluri arme si ma rog la level 30 la caini cand faci ai deja 40kk apoi la 70 mergi in valea demonilor si faci si 400kkk intr-o luna cel mai bogat bafta te rog fundita

| wPapy a răspuns:

Incearca val mondial mt2
www.valmondial.fr

| dirtoaica a răspuns:

Hey!
Am observat ca vrei un metin privat mai special!
Am si eu unul si sunt foarte multumita de el
Il poti lua de pe:
www.metin2united.com
Este usor sa iti faci cont si si sa il descarci!
Mult noroc!