| seby15 a întrebat:

FUNDA!

Caut un metin2 Privat care sa aiba :-King si arme legendare la negustori

adica sa fie PvP(SA NU AIVA MC)

DAI SI VOT

LA PRIMUL metin2 privat care indeplindeste cerintele are funda si vot

5 răspunsuri:
| SkyLine112 a răspuns:

Hammermt2.servegame.com ii bestial ii no hamachi no mc.txt

| Bogdytza_2466 a răspuns:

Sall Seba. Iti recomand Orientalmt2 e server pvp si pvm mai mult pvp da kinguri in shop faci lvl ff repede in 5 min lvl 90-95 e best servarul site-ul e: orientalmt2.servegame.com/

| Bogdytza_2466 a răspuns:

Scuze am scris site-ul gresti site-ul e: http://orientalmt2.servegame.com/

| razvangladia a răspuns:

Man deci metin 2 mondial server ultra fun e the best
iti faci singur kinguri de la oteluri si kingul merge pana la lvl 126 cred adica primul e de 80, e de 90 si mai sus evoluiaca ca sa king +1 +2...+19 si la 20 e king G aparare 800
la fel si armele
faci din batalie sirius lunara celesta si inca ceva nu stiu cum
sper sa iti foloseasca

| aGoxx a răspuns:

Metin2 ezy are king si arme de 95 +8 la negustor pietrele sunt +6 PvP Funda! pLSS