| ady321123 a întrebat:

mi-am cumparat call of duty 4 si cand intru in el imi arata o eroare "Error during initialization:
Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled" va rogg cum se repara dau funtitzaa

Răspuns Câştigător
| StasN9 a răspuns:

Eroare în timpul iniţializării:

Placa video sau driverul nu suporta amestec de alfa separat.
Sunt doua metode la acesta problema
1.Video cardul iti este prea slab, pentru a mentine asa tipuri de jocuri. Poti sa te uiti in spatele copertei a jocului.jos sunt cerintele pe care trebuie sa le mentie calculatorul pentru a merge joaca fara probleme.
2.In timpul instalarii...sistema citeodata poate sa iti joace festii...asa ca dezinstaleaza joaca si apoi instaleazo din nou, pentru a merge instalarea corect.
Funda please!
Succese sper ca te am ajutat

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Nun ai placa video buna