| DroopyDroop a întrebat:

La Modern Warfare 2 am o problema uitati ce-mi zice!

----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 2.0
Vertex shader version is 2.0
Video card or driver doesn't support vertex shader 3.0 or better.

Error during initialization:
Video card or driver doesn't support vertex shader 3.0 or better.

Ajutati-ma faceti ceva ca am stat 3 zile sa se downloadeze jos va rog ajutati-ma dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Daca esti sigur ca placa video este bine instalata, cu ultimele drivere, incearca sa instalezi direct x. Aici depinde de versiunea de windows, pentru XP ar trebui sa ai directx 9 c iar pentru win 7 este directx 11. Eventual revino cu detalii (procesor, memorie, placa video, sistem de operare). Daca nici asa nu merge, solutia este sa schimbi placa video. Succes!