| MusicGabyBoy a întrebat:

Mi-am cumparat un LG Optimus L7 cu Android 4.0.3 si as vrea sa imi sugerati niste jocuri cu impuscaturi, masini si alte jocuri care v-au placut! Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Alecsandru17 a răspuns:

Modern Combat 3: Fallen Nation
N.O.V.A. 3 - Near Orbit
Call of Duty Black Ops Zombies
Dead Space™
Modern Combat 2: Black Pegasus

Masini:

Asphalt 7: Heat
Need for Speed™ Most Wanted
Need for Speed™ Hot Pursuit
Real Racing 2

Eu iti recomanda o aplicatie unde Jocurile si Aplicatiile de pe Google Play le gasesti cu bani, in acea aplicatie le iei free! APTOIDE se numeste aplicatia!
https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5iYXphYXIuaW5zdGFsbGVyIl0.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?