| kegrtteger a întrebat:

Mi-am descarcat metin2 energy dar cand intru pe site-ul oficial sa imi fac cont imi da ca am creat contul cu succes dar cand ma loghez pe metin imi apare ca,, Numele contului sau parola sunt gresite". Deci imi puteti da un link cu un site unde sa-mi pot face cont?

1 răspuns:
| William a răspuns:

Cred ca trebuie sa activezi contul. Intra pe adresa de e-mail pe care e intregistrat contul si vezi daca ai primit un e-mail de la ei, cauta si in spam folder daca la inbox nu il gasesti.