| iulian26 a întrebat:

Mi-am luat si eu League Of Legends, imi intra in joc si cand vreau sa ma loghez imi apare : " S-a produs o eroare la Maestro, League of Legends se va inchide acum " va rog sa ma ajutati, dau Funda! big grin

2 răspunsuri:
| JocuriVechi a răspuns:

No sa te ajute mai nimeni am accesi problema ca a ta am trimis ticket la support degeaba a devenit un *** jocul acesta fara suparare de limbaj am incercat sa-l fac sa mearga am trecut la 5 errori una dupa alta si m-am saturat... chiar daca aveam skinuri si toate cele gasesteti un alt joc de ex Dota 2